Aukcje aut powypadkowych

Aukcje aut powypadkowych

Polacy z coraz większym przekonaniem pozyskują auta za pośrednictwem aukcji. Wśród oferowanych pojazdów znajdują się między innymi powypadkowe. Poziom ich uszkodzenia jest bardzo różny. Są to np. usterki techniczne, uszkodzenia karoserii czy zarówno jedne, jak i drugie. Nieraz samochody wymagają gruntownej naprawy, to znów mniej skomplikowanych działań czy też wręcz kosmetycznych korekt.

Znając się na motoryzacji bądź mając w pobliżu fachowca potrafiącego ocenić poziom szkód – można stwierdzić, który pojazd warto kupić i za jaką cenę. Zwłaszcza wtedy, gdy licytuje się auto z zagranicy. W zachodniej Europie ich właściciele nie czekają, aż auto nie będzie zdatne do użytku, lecz wymieniają je na nowe. Poprzednie więc nieraz wciąż jest atrakcyjną propozycją.

Dużo ofert pochodzi ze Szwajcarii. Zachęcamy więc do rejestracji na naszej stronie. Przez nią otrzymujesz dostęp do ofert oraz możliwość przystąpienia do wybranej licytacji wewnętrznej. Po zwycięstwie reprezentujemy naszego klienta na aukcji robionej przez firmę ubezpieczeniową. Po kolejnej wygranej oferujemy transport pożądanego pojazdu do kraju. Cena usługi zależna jest od długości trasy do pokonania (ze Szwajcarii do Polski) i oscyluje przeważnie między 1700-2500 złotych. Więcej szczegółów poznasz, odwiedzając kalkulator kosztów, zakładkę FAQ lub kontaktując się z nami bezpośrednio!

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas