O nas

Pamiętam, kiedy pierwszy raz poczułem uderzenie adrenaliny związane z jazdą motocyklem, ten mix adrenaliny i strachu rozbudził we mnie miłość do motocykli i motoryzacji. Kilka lat później w 2012 roku spełniłem swoje marzenie i otworzyłem garaż motocyklowy. Jeszcze w tym samym roku sprowadziłem do Polski pierwszy pojazd kupiony na licytacji. Pamiętam do dzisiaj tego Opla Astrę.

W ciągu kilku lat dzięki ciężkiej codziennej pracy, zaangażowaniu, uporowi i szczęściu rozwinęliśmy skrzydła. Dzisiaj nie jest to tylko jednoosobowa działalność, lecz rodzinna firma, która rocznie wysyła blisko 2 000 pojazdów na polski rynek.

Największym komplementem, jaki możemy otrzymać od klienta, jest jego polecenie naszych usług swojej rodzinie i przyjaciołom. Bardzo zależy nam na budowaniu trwałych relacji z klientami i pokazaniu ludzkiej twarzy tego biznesu. Chcemy dowieść, że nie jesteście tylko imieniem i nazwiskiem figurującym w naszym serwisie. Dzięki takiemu podejściu  z roku na rok eksportujemy coraz więcej pojazdów.

Kolejnym krokiem jest dotarcie z naszym doświadczeniem i standardami pracy do nowej grupy klientów, których spotykamy w sieci. Stworzyliśmy zgraną drużynę, która przeprowadzi Cię przez cały proces zakupu. Czy twoim wymarzonym samochodem jest Porsche 911, czy raczej szukasz rodzinnego VW Tourna – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Podejdziemy do tego z takim zaangażowaniem, jak byśmy szukali samochodu dla siebie.