Jak kupować?

1. Po zalogowaniu wyszukujemy interesujacy nas pojazd i składamy oferte netto, trzeba pamiętać ze kwota brutto za pojazd to kwota wynikajaca z obliczen kalkulatora w ktora nie jest wliczony transport oraz oplaty graniczne(vat, agencja / ewentualne clo)

3. Czas zakonczenia aukcji dla restvert i scc na stronie jest podany z 30 minutowym wyprzedzeniem ze wzgledu na niemozliwosc wbijania ofert w ostatniej chwili (w przypadku nie zgloszenia oferty prosimy o ewentualny kontakt telefoniczny, sms, whatsup lub mail)

4. Po zakończeniu licytacji (tylko dla klienta z najwyższą ofertą) :

– na scc wyswietla sie info o miejscu zajetym w ubezpieczalni

– na rest wyswietla sie info czy pojazd jest na 1 miejscu lub nie ma go wogole

– na axa widac czy wygraliśmy pojazd za dana kwotę po zakończeniu aukcji (ps. bedzie widoczne jezeli axa bedzie w formie 1:1 na stronie)

allianz – brak info o miejscu bezpośrednio po zakonczeniu aukcji

Jeżeli pojazd jest na 1 miejscu z axa to wygraliśmy go na 100%, jeżeli jest nr 1 z scc czy restvert to ubezpieczalnia ma do 4 tygodni na oddanie pojazdu, na allianz jezeli cos wygralismy to dowiadujemy sie przez maila wyslanego przez allianz do 4 tygodni max.

Uwaga
Jeżeli dostaniemy pojazd po 4 tygodniach to mamy mozliwosc odstąpienia od zakupu.

Po wylicytowaniu pojazdu:

Jeżeli w opisie pojazdu sa dodatkowe kola, opony, itd to proszę o niezwłoczne poinformowanie nas o tym bo możemy to przeoczyć przy odbiorze. Jeżeli pojazd jest sprzedawany na osobę prywatna to potrzebne bedzie upoważnieniu na transport i dowód osobisty tej osoby

Na firme (tzw. Fiscal) – upowaznienie do spedycji na przeniesienie vatu

T1 (odprawa koncowa w pl) – bez dodatkowych dokumentow

Upoważnienia do pobrania: