Podstawowe informacje

1. ZAREJESTRUJ SIĘ SERWISIE – Po prostu wpisz swoje dane kontaktowe, wybierz swój unikalny NICK i HASŁO. Otrzymasz od nas maila z linkiem aktywacyjnym. KLIKNIJ W NIEGO I GOTOWE.

2. ZAKŁADKA AUKCJE POJAZDÓW – W tym miejscu znajdziesz aktualne aukcje pojazdów dostępnych u naszych dostawców. W nawigacji pomoże Ci wyszukiwarka. Dzięki niej zawęzisz obszar poszukiwań do marki, roku produkcji, przebiegu lub dostawcy. Skorzystaj z opcji “dodaj do obserwowanych”, żeby mieć łatwiejszy dostęp do interesujących aukcji.

3. OPIS I ZDJĘCIA – W każdej aukcji znajdziesz zdjęcia pojazdu i jego opis wykonany przez rzeczoznawcę. Nie spiesz się i dokładnie zapoznaj się ze zdjęciami i przeczytaj opis. Znajdziesz tam również dane pojazdu, takie jak: marka, model, przebieg, data pierwszej rejestracji, cena katalogowa, częściowy lub całościowy numer nadwozia i wiele innych informacji. Przy każdej aukcji znajduje się również informacja o czasie pozostałym do jej zakończenia.

4. KALKULATOR KOSZTÓW – Wpisz cenę netto, zaznacz wszystkie kryteria i poznaj koszta importu pojazdu, w tym: cenę brutto wraz z nasza prowizją, VAT na granicy szwajcarsko-niemieckiej, wysokość cła w przypadku auta produkowanego poza terenem UE. Pamiętaj, że kalkulator nie uwzględnia kosztów transportu i spedycji.

5. TWOJE KONTO – tym miejscu sprawdzisz aktualne licytacje, w których bierzesz udział. Masz też podgląd na wszystkie aukcje, do jakich przystąpiłeś. W zakładce “obserwowane” znajdziesz pojazdy, które oznaczyłeś gwiazdką. Jeśli chcesz napisać nam wiadomość, skorzystaj z komunikatora.