Aukcje aut

Aukcje aut

Polacy coraz częściej poszukują wymarzonych aut na aukcjach. Kiedy ma się pewne rozeznanie, jest to dobra okazja, by za stosunkowo niedużą kwotę stać się właścicielem cennego pojazdu. Każdego dnia o przeróżnych porach licytowane są samochody. Nietrudno więc natrafić na taki, który Cię zainteresuje.

Wystawiane auta reprezentują największe marki i różne typy pojazdów. Najwięcej jest, oczywiście, osobówek. Choć zdarzają się również samochody dostawcze oraz inne. Mają też różnorakie pochodzenie, wyróżniamy m.in. samochody używane, poleasingowe czy wypadkowe. Ostatnie najczęściej licytowane są na aukcjach organizowanych przez ubezpieczalnie.

Nasi rodacy nieraz rozglądają się za autami na zachodnim rynku. Szczególnie w krajach bogatych posiadacze samochodów często zamieniają je na nowsze modele. W związku z tym wiele wciąż wartościowych pojazdów pozostaje bez właścicieli. Trafiają więc one na aukcje. Tak jest choćby w zamożnej Szwajcarii. Nie ma dnia, by auto stamtąd nie szło pod młotek.

Aukcje aut ze Szwajcarii

Zarejestruj się na naszej stronie i przystąp do licytacji auta ze Szwajcarii. Otrzymasz dostęp do najważniejszych informacji na temat sprzedawanych pojazdów. Jeśli wygrasz, składając najwyższą ofertę, wtedy będziemy Cię reprezentowali na aukcji danej ubezpieczalni. Kiedy i tutaj odniesiesz zwycięstwo, zajmiemy się importem upatrzonego samochodu. Opłata za usługę oscyluje wokół 1700-2500 złotych – wysokość uzależniona jest od miejsca odbioru maszyny w Szwajcarii i punktu docelowego w Polsce.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas