Aukcje pojazdów

Aukcje pojazdów

Widzimy, że przybywa Polaków, którzy poszukują pojazdów na aukcjach. Co nie dziwi, bo mając znajomość rzeczy, można za bardzo przyzwoitą kwotę stać się właścicielem dobrego auta. A wybór jest niemały. Wynika to także z tego, że każdego dnia organizowane są licytacje – i to o przeróżnych porach. Wiele z nich odbywa się właśnie w tej chwili!

Lądujące na aukcjach pojazdy należą do różnych typów i nierzadko sygnowane są renomowanymi markami. Wśród nich królują samochody osobowe, ale nie brakuje również innych propozycji, np. aut dostawczych, motorów czy nawet ciągników. Dzielą się także ze względu na pochodzenie. I tak wyróżniamy np. pojazdy używane, poleasingowe bądź uszkodzone. Ostatnie z wymienionych znajdziemy na aukcjach ubezpieczalni.

Dużo ofert płynie z zagranicy – szczególnie zachodniej Europy, czyli zamożniejszych krajów. Jednym z nich jest Szwajcaria. Mieszkańcy jej kantonów zaliczani są do najbogatszych na świecie. Stąd regularnie wymieniają pojazdy na nowsze. Używane zaś często trafiają na licytacje.

Aukcje pojazdów ze Szwajcarii

Ściągamy więc pojazdy ze Szwajcarii. Rejestrując się na naszej stronie, otrzymujesz dostęp do ofert licytowanych aut i możliwość wzięcia udziału w aukcji. Ma ona wewnętrzny charakter i po jej wygraniu reprezentujemy Cię na licytacjach nieustannie urządzanych przez firmy ubezpieczeniowe.

Jeżeli złożona oferta okaże się zwycięska, wtedy importujemy pojazd ze Szwajcarii do Polski. Opłata za transport opiewa na około 1700-2500 złotych. Jej wartość przeważnie zależy od położenia regionu, z którego przywozimy samochód oraz miejsca przystanku docelowego w Polsce.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas