Aukcje pojazdów powypadkowych

Aukcje pojazdów powypadkowych

Polacy kupują pojazdy nie tylko w salonach bądź z ogłoszeń, lecz także za pośrednictwem aukcji. W ostatnich latach to jeden z popularniejszych sposobów na pozyskanie wymarzonej maszyny. Zwłaszcza że wybór jest szeroki. Każdego dnia pod młotek wędrują kolejne auta. Reprezentują wiele uznanych marek i typów oraz różnorodne pochodzenie. Dużo z licytowanych obiektów to są pojazdy powypadkowe. Ich stan bywa rozmaity. Niektórym towarzyszą usterki techniczne, innym uszkodzenia karoserii lub też obydwa defekty na raz. Lecz wiele propozycji dotyczy pojazdów w dobrym, nadającym się do użytkowania stanie.

W dużej mierze odnosi się to do aut z zagranicy, zwłaszcza z tak zamożnych krajów jak Szwajcaria. Jej obywatele nie czekają długo na zmianę pojazdu. Dlatego codziennie wiele wartościowych samochodów idzie stamtąd na aukcje prowadzone przez firmy ubezpieczeniowe.

Dokonując na naszej stronie rejestracji, otrzymujesz dostęp do panelu klienta. Odtąd do woli przeglądasz poszczególne licytacje i bierzesz u nas udział w tych najbardziej interesujących. Wygrywając aukcję, będziesz przez nas reprezentowany na kolejnej – tym razem zewnętrznej. Odnosząc kolejne zwycięstwo, możesz liczyć na nas w kwestii importu pojazdu ze Szwajcarii do Polski. Cena za to – zależnie od odległości – oscyluje między 1700-2500 złotych.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas