Aukcje samochodów powypadkowych

Aukcje samochodów powypadkowych

Nasi rodacy każdego dnia przystępują do aukcji samochodów. To dobra metoda, by stać się posiadaczem pożądanego auta. Do wyboru jest wiele rodzajów pojazdów, które reprezentują uznane marki. Oferowane samochody mają rozmaite pochodzenie. Wiele z nich zaliczamy do powypadkowych. Po kolizjach trafiają one do ubezpieczalni, a następnie są licytowane. Ich stan przedstawia się różnorako – mają usterki techniczne, uszkodzenia karoserii czy też i jedne, i drugie. Niektóre samochody należałoby poddać poważnej naprawie, lecz wiele wymaga zaledwie kosmetycznych poprawek.

Dlatego, mając wiedzę, można posiąść wartościowe auta za bardzo przyzwoitą cenę. Szczególnie korzystne jest pozyskanie auta z zagranicy. W bogatszych krajach Zachodu mieszkańcy regularnie wymieniają auta, nawet wówczas, kiedy poprzednie nie straciły swojej wartości.

Wiele więc ofert płynie ze Szwajcarii. Rejestrując się na naszej stronie, otrzymasz wgląd w propozycje i możliwość wzięcia w upatrzonej licytacji. Ma ona charakter wewnętrzny i po jej wygraniu reprezentujemy klienta w kolejnej – u danego ubezpieczyciela. W razie złożenia najlepszej oferty zapewniamy import pojazdu ze Szwajcarii do Polski. Cena za to – zależnie od odległości – oscyluje między 1700-2500 złotych.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas