Aukcje samochodów

Aukcje samochodów

Coraz popularniejsze jest nabywanie samochodów na aukcjach. Mając pewną wiedzę, to dobra szansa, by stać się posiadaczem wartościowego pojazdu w bardzo przyzwoitej cenie. Okazji zaś jest wiele, bo licytacje organizowane są każdego dnia o przeróżnej godzinie. W tym momencie więc licytowana jest niezliczona liczba pojazdów. Duży wybór umożliwi Ci zatem zakup wymarzonego auta.

Idące pod młotek samochody zaliczane są do słynnych marek oraz rozmaitych typów pojazdów. Najwięcej jest – co zrozumiałe – osobówek. Lecz przeglądając propozycje, łatwo natrafić na inne, na przykład auta dostawcze, motory oraz wiele innych. Różnią się także pochodzeniem. Mamy tu więc samochody poleasingowe, używane czy po przebytej stłuczce. Ostatni rodzaj trafia na aukcje firm ubezpieczeniowych.

Wiele ciekawych ofert jest na rynku zagranicznym. Dotyczy to zwłaszcza zamożnych krajów. Do takich zaliczamy Szwajcarię. Jej obywatele szybko przesiadają się do nowszych modeli. Stąd też sporo wciąż wartościowych aut ląduje na aukcjach.

Aukcje samochodów ze Szwajcarii

Rejestrując się na naszej stronie, otrzymujesz dostęp do podglądu licytowanych samochodów oraz możliwość przystąpienia do aukcji. W przypadku wygrania licytacji wewnętrznej Twoja oferta weźmie udział w aukcji ubezpieczalni. A my Cię będziemy w niej reprezentowali jako pośrednik.

Kolejna wygrana sprawi, że zajmiemy się importem auta ze Szwajcarii do Polski. Opłata za usługę wynosi około 1700-2500 zł. A wahanie ceny wynika głównie z długości trasy, jaką musimy pokonać.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas