Licytacje aut powypadkowych

Licytacje aut powypadkowych

Jednym sposobów na pozyskanie auta jest wygranie go na licytacji. Taka forma zakupu jest coraz popularniejsza wśród Polaków. A jeżeli licytant ma pewne rozeznanie w temacie, wtedy za stosunkowo niewielką cenę może stać się posiadaczem wartościowego pojazdu. A wybór jest duży, bo aukcje odbywają się nieustannie. A wystawiane samochody reprezentują rozmaite marki, typy oraz pochodzenie. Wiele z nich trafia na aukcje po stłuczkach i nazywamy je powypadkowymi. Wśród nich znajduje się mniej i bardziej uszkodzone egzemplarze. Niektóre mają usterki techniczne, inne zaś uszkodzenia karoserii. Czasem wymagają gruntowniejszej naprawy – lecz nierzadko zdarza się, że są w całkiem dobrym stanie.

Dużo cennych aut jest z zagranicy. W tej kategorii popularne jest licytowanie samochodów powypadkowych ze Szwajcarii. Właściciele pojazdów często je zmieniają, a jeżeli zdarza się wypadek – auto wędruje do ubezpieczyciela. Ten zaś wystawia je na aukcji.

Zapraszamy do rejestracji na naszej stronie. Przez nią otrzymasz dostęp do panelu klienta. I będziesz mógł wziąć udział w wewnętrznych licytacjach przeróżnych samochodów. Wygrywając którąś, przystąpisz do kolejnej aukcji, tym razem organizowanej przez firmę ubezpieczeniową. Po jej zaś wygraniu zapewniamy transfer pojazdu do kraju. Cena usługi zależna jest od długości trasy do pokonania (ze Szwajcarii do Polski) i oscyluje przeważnie między 1700-2500 złotych.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas