Licytacje aut uszkodzonych

Licytacje aut uszkodzonych

Wielu naszych rodaków bierze udział w licytacjach aut. Jest to jeden z popularniejszych sposobów na pozyskanie przyzwoitego auta w bardzo rozsądnej cenie. Pomocne w tym jest także pewne rozeznanie w temacie. Tym bardziej, że jest niezliczona liczba samochodów wystawianych na aukcjach. Licytacje odbywają się codziennie o różnej porze dnia. Także w tej chwili o wiele pojazdów toczy się zacięta rywalizacja. Auta różnią się markami, typami, a także pochodzeniem. Pewna ich część jest uszkodzona. Co nie znaczy, że nadają się wyłącznie na szrot. Przeciwnie, zwłaszcza, że często pojazdom towarzyszą drobne usterki techniczne czy też nieznaczne uszkodzenia karoserii.

Wiele wartościowych propozycji płynie z zachodniej Europy. Choćby z zamożnej Szwajcarii. Auta jej obywateli z różnych powodów, na przykład małych stłuczek, trafiają na aukcje ubezpieczalni.

Jeśli zarejestrujesz się na naszej stronie i wejdziesz w panel klienta, wtedy ujrzysz licytacje, do których będziesz mógł przystąpić. Mają one charakter wewnętrzny, my je organizujemy. Po zwycięstwie więc reprezentujemy klienta na aukcji robionej przez firmę ubezpieczeniową. Odnosząc kolejne zwycięstwo, możesz liczyć na nas w kwestii importu pojazdu ze Szwajcarii do Polski. Cena za to – zależnie od odległości – oscyluje między 1700-2500 złotych.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas