Licytacje aut

Licytacje aut

Fakty są takie, że Polacy często licytują auta. Jest to więc popularny sposób pozyskania pożądanego samochodu. Zwłaszcza wtedy się go poleca, gdy kupujący ma rozeznanie w kwestii wartości danych pojazdów. A wybór jest spory – bo nie ma dnia, by kolejne maszyny nie trafiały pod młotek. Aukcje przeprowadzane są o różnych porach dnia. Zresztą co tu dużo mówić – wiele odbywa się właśnie teraz!

Licytowane auta reprezentują wiele cenionych marek oraz typów pojazdów. Najwięcej ofert dotyczy osobówek. Przy czym nietrudno znaleźć również inne rodzaje – np. dostawczaki, motory oraz wiele innych. Legitymują się także różnorodnym pochodzeniem. Wyróżniamy auta używane, poleasingowe oraz powypadkowe. O ostatnie z nich walczy się na aukcjach odbywanych pod szyldem ubezpieczalni.

Wiele ofert licytowania aut płynie z zagranicy. Szczególnie atrakcyjne są te z zachodniej Europy, czyli krajów zamożnych. Do takich należy z pewnością Szwajcaria. Zamieszkujący jej kantony ludzie są majętni. Zatem bez problemu wymieniają swoje samochody na nowe. Dotychczasowe zaś często podlegają licytacji.

Licytacje aut ze Szwajcarii

Zapraszamy do rejestracji na naszej stronie. Robiąc to, użytkownik ma wgląd w wystawiane na aukcjach auta oraz możliwość przystąpienia do wewnętrznej licytacji. Wygrywając ją, startuje w kolejnej, tym razem organizowanej przez daną firmę ubezpieczeniową. A my go reprezentujemy. Następnie, gdy oferta okaże się najlepsze, sprowadzamy pojazd ze Szwajcarii do Polski. Cena importu maszyny waha się między 1700-2500 złotych – zależnie od miejsc odbioru i dostawy.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas