Licytacje pojazdów

Licytacje pojazdów

Nabywanie pojazdów na aukcjach staje się coraz popularniejsze, także wśród Polaków. Mając pewną wiedzę, można w ten sposób za przyzwoitą cenę stać się posiadaczem wartościowego pojazdu, wybranego pośród wielu. Asortyment jest szeroki, regularnie kolejny pojazd wędruje pod młotek. Licytowane są o różnych porach dnia – także teraz nie brakuje propozycji!

Oferty wystawiane na aukcjach mają różny charakter. Reprezentują wiele marek i typów pojazdów. Najwięcej jest aut osobowych, przy czym już na pierwszy rzut oka widać, że nietrudno o znalezienie innych maszyn – na przykład samochodów dostawczych, busów, motorów czy nawet ciągników. Odróżnia je też pochodzenie. Wyróżniamy pojazdy używane, poleasingowe czy powypadkowe, które wystawiają na aukcjach ubezpieczalnie.

Wśród nich nie brakuje ofert z zagranicy, a zwłaszcza majętniejszych państw. Takim też jest Szwajcaria. Szwajcarzy prędko wymieniają samochody, dlatego zastępowane pojazdy są często w dobrym stanie. Wiele z nich trafia na licytację.

Licytacje pojazdów ze Szwajcarii

Rejestrując się na naszej stronie – szybko odnajdziesz interesującą licytację. Jeżeli ją u nas wygrasz, wtedy będziemy Cię reprezentowali na aukcji robionej przez firmę ubezpieczeniową. Jeśli oferta okaże się najlepsza, zapewniamy import pojazdu ze Szwajcarii do Polski. Cena za to – zależnie od odległości – oscyluje między 1700-2500 złotych.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas