Licytacje samochodów powypadkowych

Licytacje samochodów powypadkowych

Nasi rodacy od lat uczestniczą w licytacjach samochodów. Przez nie bowiem stają się właścicielami rozmaitych pojazdów. Te różnią się marką, typem oraz źródłem. Wiele z nich na przykład pochodzi z wypadków. Takie samochody określamy mianem powypadkowych. Mając pewne rozeznanie w motoryzacji, stosunkowo łatwo dokonać opłacalnej inwestycji. A jest w czym wybierać, bo wozy trafiają na aukcje właściwie bez przerwy.

Wśród samochodów powypadkowych panuje także duża różnorodność w kwestii poziomu uszkodzenia. Nieraz usterki mają charakter techniczny, to znów odnoszą się do karoserii. Niejednokrotnie pojazdy te wymagają zaledwie niewielkiej naprawy. Również wtedy, gdy auto należało do zagranicznego kierowcy. W zamożnych krajach, choćby Szwajcarii, właściciele szybko wymieniają stare pojazdy na nowe, szczególnie po kolizjach. Auta takie trafiają na aukcje prowadzone przez firmy ubezpieczeniowe.

Zarejestrowawszy się na naszej stronie, wejdziesz na panel klienta i otrzymasz możliwość licytowania u nas auta. Wygrywając aukcję, będziesz przez nas reprezentowany na kolejnej, tym razem zewnętrznej.

W razie złożenia najlepszej oferty zapewniamy import pojazdu ze Szwajcarii do Polski. Cena za to – zależnie od odległości – oscyluje między 1700-2500 złotych.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas