Licytacje samochodów uszkodzonych

Licytacje samochodów uszkodzonych

Przystępując do licytacji samochodu, masz okazję za stosunkowo niewielką kwotę stać się posiadaczem cennego pojazdu. Wśród proponowanych jest różnorodny asortyment – zarówno pod względem marki i typu, jak i pochodzenia. W przypadku drugiej kategorii znajduje się wiele samochodów uszkodzonych. Te z kolei dzielą się na mocno uszkodzone i zdecydowanie mniej. Usterki mają charakter techniczny lub dotyczą karoserii – a w niektórych przypadkach chodzi o jedno i drugie. Wtedy wymagają większej reparacji.

Z drugiej strony wiele z nich to samochody zdatne do użytkowania bądź potrzebują drobnych udoskonaleń w dziedzinie kosmetyki.

Dużo  wartościowych aut licytowanych jest zagranicą. Dla Polaków najciekawsze są propozycje płynące z zachodniej Europy, czyli zamożniejszych krajów. Jednym z nich jest Szwajcaria. Mieszkańcy szwajcarskich kantonów nie przedłużają momentu wymiany auta. Jak pojawia się możliwość – wymieniają je na nowe. Zatem wiele używanych, w tym także w różnym stopniu uszkodzonych, pojazdów ląduje na aukcjach.

Zapraszamy więc do rejestracji na naszej stronie. Przez nią otrzymasz dostęp do panelu klienta, a także możliwość przeglądania ofert i wzięcia udziału w licytacjach. Gdy wygrasz jedną z nich, będziesz przez nas reprezentowany podczas aukcji organizowanej przez ubezpieczalnię. Odnosząc kolejne zwycięstwo, możesz liczyć na nas w kwestii importu pojazdu ze Szwajcarii do Polski. Cena za to – zależnie od odległości – oscyluje między 1700-2500 złotych.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas