Licytacje samochodów

Licytacje samochodów

Startując w licytacjach, można pozyskać wartościowy samochód, szczególnie przy dobrym rozeznaniu w temacie. Dlatego Polacy coraz częściej w nich uczestniczą. Zachęca ich też to, że jest duży wybór pojazdów. I wciąż pojawiają się nowe. Aukcje bowiem odbywają się nieustannie – także więc w tym momencie!

Zanim przystąpisz do licytacji, sprawdzasz propozycje. A tych jest wiele – oferowane samochody różnią się bowiem zarówno marką, jak i zastosowaniem. Najwięcej jest osobówek. Niemniej jeśli się dobrze rozejrzeć, to łatwo wypatrzeć inny typ auta, a nawet motocykl czy maszynę rolniczą. Licytowane auta pochodzą z wielu źródeł. Najczęściej są to pojazdy używane, poleasingowe lub takie, które uległy stłuczce – te wystawiane są na aukcje przez ubezpieczalnie.

Licytacje samochodów ze Szwajcarii

Wśród popularnych aukcji nie brakuje tych, na których licytowane są auta z zagranicy. Najpopularniejsze są oferty z zachodniej Europy. W jej państwach właściciele aut są zwykle bogaci – więc często zmieniają swoje maszyny. Z kolei używane lądują na aukcjach.

Zachęcamy do rejestracji na naszej stronie. Robiąc to, otrzymasz dostęp do specjalnego panelu. Przy jego pomocy obejrzysz dostępne auta i przystąpisz do licytacji. Po wygraniu wewnętrznej aukcji, będziemy Cię reprezentowali podczas kolejnej. Po kolejnym zwycięstwie zapewniamy transfer pojazdu do kraju. Cena usługi zależna jest od długości trasy do pokonania (ze Szwajcarii do Polski) i oscyluje przeważnie między 1700-2500 złotych.

Przeglądaj aukcje Załóż konto

Zapytaj nas