Jak wziąć udział w licytacji?

1. WADIUM – Żeby przystąpić do licytacji, wymagana jest kaucja w wysokości 2 000 zł. Wpłacić ją możesz na nasze konto bankowe. Jest ona  zwracana po zakończeniu transakcji na wskazane przez klienta konto.

2. SKŁADANIE OFERT – Znalazłeś już interesujący pojazd i chcesz złożyć ofertę, wówczas wpisz kwotę w okno TWOJA CENA i kliknij LICYTUJ POJAZD. Pamiętaj o tym że składana kwota jest kwotą netto, do której dolicza się VAT i PROWIZJĘ.

3. WEWNĘTRZNA LICYTACJA – Jest to licytacja, w której bierzesz udział u nas w serwisie.

4. LICYTACJA WŁAŚCIWA – Jest to licytacja, w której składamy Twoja ofertę na stronie dostawcy.

5. CZAS ZAKOŃCZENIA LICYTACJI – Wewnętrzna licytacja kończy się 30 minut przed zakończeniem danej aukcji na stronie dostawcy.

6. ODWOŁANIE OFERTY – Wpisałeś złą kwotę lub chcesz wycofać się z licytacji? Masz taką możliwość w zakładce “Twoje konto”, wystarczy wybrać opcję EDYTUJ CENĘ lub ODWOŁAJ. Pamiętaj o tym, że można odwołać tylko i wyłącznie ofertę w wewnętrznej licytacji u nas w serwisie. Nie ma możliwości anulowania oferty złożonej na stronie dostawcy. Jeżeli zrezygnujesz z zakupu pojazdu w przypadku wygrania LICYTACJI, WŁAŚCIWEJ będziemy zmuszeni przenieść poniesione przez nas koszta na Ciebie. BARDZO PROSIMY O SKŁADANIE PRZEMYŚLANYCH OFERT.