Ubezpieczalnie

W ciągu kilku ostatnich lat nawiązaliśmy współpracę z każdą szwajcarską firmą  ubezpieczeniową, dzięki temu nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Możecie znaleźć u nas zarówno samochody codziennego użytku, jak i prawdziwe białe kruki. Oto charakterystyki tych poszczególnych serwisów:

1. SWISS CRASH CARS (SCC) – W skład tego serwisu wchodzą firmy Generali, Helvetia, Smile, La Mobiliere. Aukcja przeprowadzana jest w formie licytacji kopertowych. Wówczas nie znamy ofert innych użytkowników serwisu, dopiero w momencie zakończenia licytacji poznajemy miejsce, na którym zakończyliśmy licytacje. Na potwierdzenie wygrania licytacji czekamy do 30 dni roboczych.

2. RESTWERT BORSE (REST) – W poczet tego serwisu wchodzą ubezpieczalnie: Zurich, Basler, Generali Versicherung, Vaudoise i AMAG. AMAG w swojej ofercie ma samochody poleasingowe. Licytacja przeprowadzana jest w formie licytacji kopertowych. Oznacza to tyle że nie znamy ofert innych użytkowników serwisu, dopiero w momencie zakończenia licytacji wiemy czy wygraliśmy pojazd czy nie Rest nie podaje miejsca, na którym zakończyliśmy licytacje. Na potwierdzenie wygrania licytacji czekamy do 30 dni roboczych.

3. AXA – Jest to jedyna ubezpieczalnia, która prowadzi licytację w formie nie kopertowej (aukcja wygląda jak na Allegro). W każdym momencie możemy sprawdzić aktualna cenę pojazdu. Na potwierdzenie wygrania aukcji czekamy do 24 h.

4. ALLIANZ – Aukcja przeprowadzana jest w formie licytacji kopertowej. To oznacza, że, że nie znamy ofert innych użytkowników serwisu. Allianz nie podaje żadnych informacji po zakończonej aukcji. W tym przypadku musimy czekać do 30 dni na potwierdzenie wygrania licytacji.

5. CAREXPERT – Jest to serwis z samochodami bezwypadkowymi. Licytacje odbywają się z widoczną ceną (jak na allegro). Widać również cenę minimalną. Jeżeli kwota licytowanego pojazdu ją osiągnęła, to wygrywamy samochód od razu po zakończeniu licytacji i nie czekamy na żadne dodatkowe potwierdzenie.